Milé dámy!

Aby nám to opravdu slušelo, nepotřebujeme navštěvovat drahé butiky, ale potřebujeme několik základních věcí:

 

Dobré fyzické zdraví

   Tomu je ostatně věnován celý tento web. Témata, která se netýkají přímo plazmového generátoru, ale doplňujících detoxikačních programů, hubnutí, léčivé kosmetiky, naleznete postupně v připravované Poradně zdraví.

Psychickou pohodu

   Tu můžeme ovlivnit alespoň do té míry, že se obklopímě lidmi a věcmi, které máme rádi a činí nás šťastnými. Měly bychom se cítit jako svobodná, ale milovaná, potřebná a užitečná bytost. Vaše práce by měla ideálně být vaším koníčkem. Měly byste pracovat tzv. ve svém talentu, což je obsaženo hned v dalším tématu.

 

Vědět, KDO JSEM a co vyzařuji.

   To je ta nejdůležitější věc, abychom byly samy sebou a okolí nás vnímalo jako spokojené sebevědomé bytosti. Stejnou energii, jakou vyzařuje naše osobnost, a kterou nemůžeme změnit, byla nám dána od přírody, tak tutéž energii musí vyzařovat i naše oblečení. Teprve potom do sebe všechno zapadne a jednoduše budeme ladit. Takže jakou energii má Vaše duše? Na to začněte hledat odpověď na stránce Osobní styl podle OCTO CODES, To je zároveň registrovaná značka skvělé návrhářky Táni Havlíčkové, která tuto metodu objevila pro dnešní módní svět. Principy dělení osobností, které jsou v ní použity, sahají až do staré Číny.

   S metodou Octo codes jsem se setkala na přelomu letošního roku a naprosto mě uchvátila, protože mi vysvětlila řadu věcí, které jsem celý život dělala podvědomě. Kromě toho, že je hluboce pravdivá a přesahuje daleko za hranice světa odívání, je především zábavná. Rozhodně nemám ambice rozvinout své aktivity v oblasti osobního stylingu do takové šíře jako Táňa. Odívání je celoživotně jedním z mých kreativních koníčků. Proto doufám, že konzultace potěší klientky, zaslouží se o dobrou reklamu pro metodu samotnou i její autorku, a v neposlední i řadě pro naše centrum.

 

Sladěné barvy

  Barevná typologie je pro mnoho žen téměř jediným kritériem, podle kterého dosud koncipovaly svůj šatník. Na druhé straně se jí nemusíme zabývat tak podrobně, protože každému člověku opravdu sluší zhruba tři barvy, na kterých by si měl postavit svůj šatník a k nim přidat dalších pár barev doplňkových. To, které barvy to jsou, záleží jednak na Vašem barevném typu, ale také na typu osobnostním! Pro zajímavost zde najdete přehled barevných typů a jejich nuancí. Pokud někdo trvá na přesném určení barevného podtypu, doporučuji oslovit vizážistku, která má k dispozici širokou paletu látkových vzorníků a potřebné zkušenosti. Záhy ale určitě zjistíte, že Vaše osobnost má na výběr barev možná větší vliv, než Váš barevný typ. V každém případě by to mělo být ve výsledku sladěno.

 

NAJDĚTE SVŮJ STYL!

Pro osobní konzultaci Vašeho stylu volejte 778727810

 

   Ideální je situace, kdy se nejdříve vidíme na některé z ozdravných a detoxikačních procedur v našem centru. Jedná se totiž skutečně o náhled do Vaší duše a zatímco někdo je krásně čitelný pro sebe i pro okolí, s jinou dámou musím zapříst delší cílený rozhovor a počkat, až se projeví ve své přirozené energii! Samozřejmě to není podmínkou. V každém případě doufám, že si to vzájemně užijeme a budeme se věnovat tomu, jak přivítat novou sezónu v šik a originálním oblečení!