PLASMAGEN

SCANNER A PLAZMOVÝ GENERÁTOR V JEDNOM

Využívá bezkontaktního přenosu elektromagnetických pulsů.

 

   Eexperimentální generátor Plasmagen využívá poznatků vědce a mikrobiologa Dr. Royala Raymonda Rifa. Tento záměrně opomíjený genius v 30. letech 20. století vyvinul metodu bezkontaktního přenosu frekvencí sloužicích k likvidaci patogenních mikroorganismů. V současné době zažívá tato problematika postupnou renesanci. V rámci celosvětového měřítka se ovšem vyrábí pouze několik málo certifikovaných přístrojů tohoto typu. Generátor Plasmagen byl certifikován státním zkušebním ústavem České republiky. Tyto zkoušky jsou platné pro celou EU (označení CE). Jeho vývoji předcházela každodenní práce s tisíci klienty na poli frekvenční terapie a praxe s mnoha konkurenčními přístroji. Srovnání s konkurenčními přístroji dokládá dokumentace měření provedených na Vut v Brně.

   Některé přístroje napodobují původní zapojení originálního "paprskometu" Dr. Royala Raymonda Rife, který pracoval s nosnou frekvencí vyšší než 3 MHz. Podle zjištění Dr. Huldy Clark se v pásmu 1,5 - 9,5 MHz nacházejí právě lidské buňky. Z tohoto důvodu bylo zvoleno odlišné zapojení. Plasmagen generuje dostatečně intenzivní pole, které samo o sobě zajišťuje penetraci i bez použití potenciálně nebezpečných nosných frekvencí. Plasmagen není kopií žádného přístroje.

 

   Součastí Plasmagenu je pulsní skener s programem obsahujicicím možnost BIOFEEDBACKU. V praxi to znamená možnost měření zpětné vazby vyvolané ve Vašem organismu vysíláním pozvolných pásem či pevných frekvencí. Výsledkem jsou frekvence meřené na míru uživatete s přesností až na několik desetiných míst. Měření frekvenčních rezonancí pomocí plazmového generátoru s pulsním skenerem je světovým unikátem!

 

NEJLEPŠÍ SVÉHO DRUHU

   Plasmagen je zcela originální verze plazmového generátoru z hlediska zapojení i charakteristiky vyzařovaného signálu. Je výsledkem dlouhodobé spolupráce několika zkušených terapeutů a elektroinženýrů. Našim cílem bylo vyvinout zařízení dostupné každému uživateli s ohledem na pořizovací náklady, snadnou obsluhu a manipulaci s přístrojem. Zařízení je vhodné pro profesionální použití terapeutů a poradců, přesto od počátku zohledňuje potřeby domácího užití. V praxi to znamená, že tento experimentální přístroj eliminující tělesné a psychické potíže šířením učinných frekvenčních sad je vhodný pro celé rodiny včetně dětí a domácích mazlíčků. Je vhodný pro harmonizaci prostoru, odvykání kouření, podporu imunity, eliminaci toxinů, težkých kovů a zejména patogeních mikroorganismů. Funkce biofeedbacku a a6 27000 frekvenčních sad v databázi softwarového příslušenství umožňuje skutečně širokou škálu užití.

 

Výhody:

- Frekvenční rozsah 1 Hz-900 kHz, který zahrnuje všechny mikroorganismy. Pro srovnání, konkurenční přístroj TrueRife pracuje v pásmu 1 Hz - 20 kHz

- Výkon srovnatelný s podobnými zahraničními přístroji (doloženo komparativním měřením na VUT v Brně)

- Dostatečný výkon pro likvidaci i větších parazitů, což se potvrdilo v praxi - uživatelé reportují nálezy ve stolici

- Dlouhá životnost plazmové trubice (cca 3000 hodin), trubici lze repasovat

- Skladnost, mobilita

- Volitelná délka impulzu, možnost naměření a zadání frekvence s přesností na několik desetinných míst

- Možnost připojení k zapperu

- Bezpečnost; tlak uvnitř plazmové trubice je v porovnání s atmosférickým tlakem výrazně nižší a v případě prasknutí může vlivem podtlaku dojít k implozi a následné explozi a vymrštění skleněných střepů do okolí. Z tohoto důvodu jsou naše plazmové trubice (na rozdíl od konkurenčních výrobků) opatřeny speciálním ochranným štítem z plexiskla.

-Tisíce již zadaných terapeutických  programů

-Tichý provoz, jednoduchá obsluha

-Vynikající pro domácí i profesionální použití

 

Plasmagen komplet

Plasmagen s rovnou plasmovou trubicí včetně generátoru frekvencí,

HRV diagnostika a software

84 000 KČ

Plasmagen samostatně

Plasmagen s rovnou plasmovou trubicí připravený k propojení

s jiným  generátorem typu: zapper, F-scan atd.

74 000 KČ

 

 

Plasmagen komplet

Plasmagen s doublebubble plasmovou trubicí včetně generátoru

frekvencí, HRV diagnostika a software

94 000 KČ

Plasmagen samostatně

Plasmagen s doublebubble plasmovou trubicí připravený k propojení

s jiným  generátorem typu: zapper, F-scan atd.

84 000 KČ

 

 
 
(Veškeré ceny uvedené na tomto webu se vztahují k ceníku provozovny Naturo-rezonanční poradna, Zámečnická 2, 77900 Olomouc)
 

Bližší informace, předvedení a objednání přístroje

na tel: +420 778 727 810

 

   Účinky je možno očekávat již po několia sezeních! Objednejte se na osobní předvedení Plasmagenu, které je pouze informační. Provedeme Vám frekvenční skenink pomocí kterého zjistíme pro Vás nejvhodnější frekvenční sady, které poté doporučejeme opakovaně aplikovat. Přistroj si je možné u nás pronajmout a vyzkoušet. Cena pronájmu v našich poradnách je 380 Kč/hod. Pronájem do domáciho užití na celý víkend je 1900 Kč včetně seznámení s obsluhou přístroje a naměření Vašich frekvenčních sad na míru.

   Jedná se o alterntivní metodu vycházející z poznatků geniálního vědce, bakteriologa lékaře Dr. Royala Raymonda Rifa a Dr. Huldy Clark. Plasmagen není lekařský přistroj, v žádném případě tedy neslouží k diagnostice ani lečení nemocí! Dle legislativy Čr může diagnostikovat a léčit pouze lékař. Účelem našich alternativních metod je zejména harmonizace a prevence před narušením rovnováhý organismu! Informace o výzkumu a metodách již zmíněných Dr. Royala Raymonda Rifa a Dr. Huldy Clark jsou obecně dostupné na internetu a zejména pak v knihách: Hulda Regehr Clark: Revoluce v léčení všech nemocí; Barry Lynes: Léčba rakoviny, která fungovala. Přečtení těchto knih Vám snad mimo jiné ujasní, z jakého důvodu jsou tyto metody dlouhodobě potlačovány a přehlíženy. Vzhledem ke vzrůstajícímu zájmu laické veřejnosti o tuto problematiku a šířící se nadmíru dobré zkušenosti s aplikací těchto metod narůstá také nová vlna potlačování. V médiích již např. proběhla masivní vlna naprosto neobjektivních a štvavých reportáží. Chystá se také změna legislativy, která potvrzuje, že přestáváme žít v demokratickém státě! Udělejte si prosím vlastní objektivní názor o informacích, které jsou účelově překrucovány a seznamte se v našich poradnách na vlastní kůži s účinky plazmového generátrou, jehož naprostou neškodnost zaručuje certifikace státním zkušebním ústavem České republiky (CE).